- JUDr. Monika AbelováEkonómka
- PaedDr. Eva BaračkováZástupkyňa
- Pavlína Bartošováasistentka učiteľa
- Mgr. Sofia BeňkováŠkolská psychológička
- Mgr. Tomáš Bimanasistent učiteľa
- Daniel Bobovskývedúci krúžku
- Bc. Andrea BučekováVychovávateľka
- Mgr. Zuzana BuntováUčiteľka
Triedna učiteľka: VI.A
- Ladislav CichŠkolník
- Mgr. Lýdia ČeledováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.B
- Jessica B DoraLektorka
- Ing. Mgr. Danka ĎurinováUčiteľka
Triedna učiteľka: V.B
- Mgr. Maciej DziamborUčiteľ
- Mgr. Katarína EčeryováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.B
- Mgr. Eva FekováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.B
- Samuel FerencIný nepedagogický zamestnanec
- Mgr. Grzegorz FietkoUčiteľ
Triedny učiteľ: Tercia
- Dipl. Ing. Ján Gero, MBAUčiteľ
- Bc. Katarína GodálováVychovávateľka
- Bc. Iveta Gregušováasistentka učiteľa
- PaedDr. Mária HodžováUčiteľka
- Peter HorváthIný nepedagogický zamestnanec
- Mgr. Zuzana HubáčováUčiteľka
Triedna učiteľka: V.A
- Mgr. Iveta HudecováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.A
- Mgr. Jacek ChacińskiRiaditeľ
- Ján ChlapečkaŠkolník
- Mgr. Ľubica IvančíkováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.A
- PaedDr. Lucia JoštováUčiteľka
Triedna učiteľka: Sekunda
- Dušan JuranŠkolník
- Mgr. Anna JuráňováSociálny pedagóg
- Mgr. Dominika JurdováUčiteľka
Triedna učiteľka: Oktáva
- Ing. Ivana KajanováVychovávateľka
- Mgr. Judita KlubníkováVychovávateľka
- Agneša KokoškováVrátnička
- Mgr. Karolína KováčováUčiteľka
Triedna učiteľka: Kvinta
- Mgr. Zuzana KrásnaUčiteľka
- Kristína KubištováKuchárka
- Mgr. Anna LendackáVychovávateľka
- Mgr. Peter MagáčZástupca
- Dipl. Ing. Darina MalíkováUčiteľka
- Eva MariankováVychovávateľka
- Marija MarjanovicVrátnička
- PhDr. Lenka MarkováUčiteľka
- Ľubica MatejovičováKuchárka
- Mgr. Jana MelišíkováUčiteľka
- Mgr. Marek MeňhardUčiteľ
Triedny učiteľ: VIII.A
- Mgr. Jana NemcováUčiteľka
Triedna učiteľka: IX.A
- Mgr. Miriam NovákováUčiteľka
- Mgr. Peter PajerskýDuchovný správca
- RNDr. Zora PajtinkováUčiteľka
- Ing. Mgr. Anna PľutováUčiteľka
- Beáta PolgárováKuchárka
- Mgr. Mária PundirUčiteľka
Triedna učiteľka: VII.A
- Mgr.Art. Anežka RusinováUčiteľka
- Mgr. Ľudmila SatkováVychovávateľka
- Bc. Tetiana ShakhUčiteľka
- Mgr. Zdenko SitkaDuchovný správca
- Mgr. Lenka StanováUčiteľka
Triedna učiteľka: Septima
- Eva Swarzvedúci krúžku
- Mgr. Alžbeta ŠarlákováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.A